Masāžas terapija ir ļoti plašs jēdziens. Pastāv daudz un dažādu masāžas terapijas veidu un stilu. Katram terapeitam ir savi piegājieni, stili, pieredze un uzkrātās zināšanas. Masāžas eļļu, krēmu un losjonu piedāvājums ir gandrīz tikpat plašs, kā pašas masāžas terapijas metodes. Tāpēc ir svarīgi zināt kādas ir produktu atšķirības, kas ļaus izvēlēties sev vispiemērotāko un labāko risinājumu.

Masāžas eļļas nodrošina vieglāku pieskārienu.

Masāžas eļļas parasti ir vairāk ‘‘slīdošas’’ nekā losjoni vai krēmi. Atkarībā no izvēlētā masāžas veida, masāžas eļļas izvēle nodrošinās vieglāku pieskārienu un masāžas kustības. Tā arī uzsūcas ādā lēnāk, tādēļ masāžas eļļa var būt ekonomiskāka. Masāžas eļļas var iegādāties fizioterapijas preču veikalos.

Masāžas losjons vislabāk uzsūcas un ir piemērots dziļo audu masāžām.

Tā kā masāžas losjons uzsūcas ātrāk par eļļu – ar to var efektīvi dažādot masāžas intensitāti. Uzklājot vairāk losjona Jūs varēsiet veikt vieglāku masāžu. Bet losjonam uzsūcoties, vairāk strādāt uz konkrētiem sāpīgajiem punktiem vai dziļajiem muskuļiem. Masāžas losjons ir arī piemērots īsākām masāžas terapijām vai arī tādos gadījumos, ja Jums ir svarīgi, lai masētā ķermeņa daļa nepaliktu eļļaina.

Masāžas krēms – nodrošina balansu starp eļļu un losjonu.

Masāžas krēmi ir mazāk ‘‘slīdoši’’ nekā eļļas, bet uzsūcas ādā lēnāk par losjoniem. Tie ir lieliski tādos gadījumos, ja Jūs vēlaties strādāt uz noteiktu ķermeņa daļu, muskuļu vai sāpošo punktu masāžai.

Ko iesaka fiziopreces.lv speciālisti?

Fiziopreces.lv sortimentā ir profesionālas masāžas eļļas, losjoni un krēmi no kvalitatīviem un pasaule atzītiem zīmoliem – Sports Akileine un Naqi. Mēs iesakām katram terapeitam izmēģināt dažādus produktus, lai vislabāk saprastu savas vēlmes un prasības. Ieskatieties fiziopreces.lv veikala sadaļā ‘’Masāžai’’ un Jūs varēsiet atrast arī daudzas citas noderīgas preces.

Share This