Kādas spēles spēlēt ballītēs?

Ikviena ballīte būs izdevusies, ja rīkotājs padomās par ballīšu spēlēm. Kur iznomāt ballīšu spēles? Uz šo jautājumu atbilde ir viegla – dodieties uz www.metamais.lv mājaslapu, lai iznomātu Beerpong, Cornhole un Disku golfa spēles.

Ja tomēr nevēlaties izdot naudu par spēļu nomu, tad te būs dažas spēles, ko varat spēlēt ikvienā kopā sanākšanas reizē.

Ballīšu spēle: Cepures

Apraksts
Visi spēlētāji valkā cepures visa vakara garumā – izdaliet tās pasākuma sākumā. Nakts sākumā tiek izvēlēta viena persona, kas būs cepures vīrietis/sieviete. Ikreiz, kad viņš/viņa noņem cepuri, visiem telpā esošajiem ir jāseko šim piemēram. Kuram pēdējam cepure galvā, tas zaudē!

Piemērs
Gita ir cepures sieviete. Ballītes vidū onkulis Reinis atrodas stāsta vidū, un Gita diskrēti noņem cepuri. Lielākā daļa cilvēku viņu ierauga un noņem cepuri. Palicis tikai onkulis Reinis, jo viņš to nepamana. Viņš zaudē.

Ballīšu spēle: Uzminiet attēlu

Apraksts
Lieciet ikvienam uz papīra uzrakstīt kāda objekta vai slavenas personas vārdu un pēc tam saberiet visas lapiņas traukā un samaisiet. Sadalieties divās komandās. Katra komanda izvēlēsies mākslinieku, kuram būs viena minūte, lai izdomātu pavedienus un uzzīmētu tos uz papīra lapas, lai viņa komanda varētu uzminēt, ko viņš zīmē. Mākslinieks nevar runāt vai rakstīt vārdus vai burtus.

Piemērs
Raivis izvēlas lapiņu, uz kuras ir rakstīts “zilonis” un tad mēģina to uzzīmēt. Viņa komandas biedri to uzmin pareizi, tāpēc viņš pāriet uz nākamo pavedienu. Viņi atkārtojas, līdz ir beigusies viena minūte. Uzvar tā komanda, kura atminēja visvairāk lapiņas.

 

Ballīšu spēle: Šarādes

Apraksts
Spēlētāji sadalās komandās un uz lapiņas uzraksta filmu/izrāžu/slavenu cilvēku vārdus. Lapiņas tiek savāktas cepurē. Tad tiek iedarbināts taimeris, un vienam spēlētājam ir jāizvēlas lapiņa un jāmēģina nospēlēt filmu/izrādi/slavenu personu, bez skaņām. Viņa/viņas komandas biedri mēģina uzminēt un, ja viņiem izdodas, spēlētājs turpina izvēlēties lapiņas, līdz beidzas laiks. Uzvar tā komanda, kura atmin visvairāk personāžus!

Piemērs
Laura izvēlas personāžu “Terminators” un sāk atdarināt robotu. Pēc tam viņa norāda uz iedomātu ieroci un ļaundariem. Viņa komandas biedri beidzot uzmin Terminatoru un pāriet uz nākamo karti, līdz beidzas laiks.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *